Naturalne mydła roślinne

Jak dbasz o siebie? Jakich produktów używasz? Podziel się swoim doświadczeniem.
Awatar użytkownika
lana95
Posty: 1
Rejestracja: 05 kwie 2020, 19:45

Naturalne mydła roślinne

Post autor: lana95 »

Hej :) Niedawno wpadłam na ciekawą ofertę mydeł roślinnych w sklepie Białego Sai Baby. Czy ktoś z was używał może tych produktów i chciałby się podzielić opinią? Czy faktycznie mają taki dobry wpływ na skórę?
Awatar użytkownika
Beniamina_90
Posty: 1
Rejestracja: 07 kwie 2020, 19:25

Re: Naturalne mydła roślinne

Post autor: Beniamina_90 »

Szczerze powiedziawszy mydła od Białego Sai Baby to moje niedawne odkrycie, ale absolutny faworyt, jeśli chodzi o produkty pielęgnacyjne. Super działają, dobrze oczyszczają skórę i poprawiają jej stan. Koniecznie spróbuj też maści, tak samo dobrze się sprawują.
Awatar użytkownika
martucha
Posty: 107
Rejestracja: 29 paź 2019, 20:27

Re: Naturalne mydła roślinne

Post autor: martucha »

dla mnie totalnym odkryciem jest czarne mydło z Ecobotox. dziala jak peeling enzymatyczny, bardzo delikatnie zluszcza stary naskórek, pieknie oczyszcza skore, no i idealnie nadaje sie do zmywania makijazu :)
Awatar użytkownika
simasu
Posty: 90
Rejestracja: 18 lip 2019, 18:36

Re: Naturalne mydła roślinne

Post autor: simasu »

Dostałam w prezencie od siostry sól do kąpieli z morza martwego https://hagi.com.pl/pl/sklep/kapiel/sol ... -martwego/. Nie przypuszczałam że zmieni ona moją zwykłą w kąpiel w coś mega odpędzającego. Polecam sprawdzić
aląnka

Re: Naturalne mydła roślinne

Post autor: aląnka »

Niekiedy nawet mydło w płynie do mycia rąk może wywoływać alergie, więc lepiej stawiać na naturalne produkty. Będzie można je dostać https://eranatura.pl/produkt/hipoalergi ... -4-szpaki/ i wtedy ma się pewność, że skóra dłoni jest pielęgnowana.
Wólka

Re: Naturalne mydła roślinne

Post autor: Wólka »

Ja akurat takich mydeł nie używam, ale zobacz jak świetnym rozwiązaniem jest przede wszystkim korzystanie z dozowników na mydło i na środki dezynfekujące. Moim zdaniem zdecydowanie warto jest je zamontować w szczególności w przestrzeni publicznej. Ja jestem akurat zwolennikiem tego typu rozwiązań.
Nataliia

Re: Naturalne mydła roślinne

Post autor: Nataliia »

To prawda dobry wybór mydła jest bardzo ważny i ja także jestem przekonana, że fajnym zakupem jest na pewno delikatne mydło w płynie. Odkąd tylko pamiętam to ja przede wszystkim korzystam z mydła Tork 420501 i nie zamierzam tego w ogóle zmieniać. Tym bardziej, że ono bardzo mi odpowiada.
ODPOWIEDZ