Naturalne ziołowe kosmetyki

Jak dbasz o siebie? Jakich produktów używasz? Podziel się swoim doświadczeniem.
Awatar użytkownika
malwina1995
Posty: 1
Rejestracja: 24 mar 2020, 6:05

Naturalne ziołowe kosmetyki

Post autor: malwina1995 »

Kobietki, gdzie zaopatrujecie się w ziołowe kosmetyki? Macie swój ulubiony sklep internetowy? Ja jeszcze żadnego ciekawego nie znalazłam, więc liczę, że mi pomożecie :)
Awatar użytkownika
delia-61
Posty: 1
Rejestracja: 08 sie 2020, 8:52

Re: Naturalne ziołowe kosmetyki

Post autor: delia-61 »

Zamawiałam kosmetyki z różnych sklepów, ale myślę, że w sklepdozdrowia.pl jest ich największy wybór, a przy tym najlepsze ceny. Sprawdź sobie, co sprzedają. Na pewno mają w ofercie coś, co Cię zainteresuje :)
Awatar użytkownika
maja29
Posty: 79
Rejestracja: 15 paź 2019, 21:40

Re: Naturalne ziołowe kosmetyki

Post autor: maja29 »

Sporo się ostatnimi czasy słyszy o takich naturalnych kosmetykach. Na prawdę ponoć są niezawodne w działaniu i poprawiają kondycję skóry. A co na łuszczycę byście mi polecili? Może znacie jakieś dobre kosmetyki?

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG ...
Awatar użytkownika
tencza
Posty: 347
Rejestracja: 20 wrz 2019, 14:59

Re: Naturalne ziołowe kosmetyki

Post autor: tencza »

O kremie ze śluzem ślimaka słyszałam naprawdę wiele dobrego. Działa genialnie na sucha skórę i wiele innych rzeczy. Z tego co wiem, to jest tutaj https://korbeautycosmetics.pl/produkt/n ... tal-cream/ dostępny w bardzo niskiej cenie. Może akurat kogoś taka oferta zainteresuje i postanowi coś kupić.
Awatar użytkownika
martucha
Posty: 107
Rejestracja: 29 paź 2019, 20:27

Re: Naturalne ziołowe kosmetyki

Post autor: martucha »

ja naturalne kosmetyki do pielegnacji zamawiam na Ecobotox, maja tam w 100% naturalne olejki, zadnych domieszek, podróbek :) bardzo jestem zadowolona z rezultatów
później

Re: Naturalne ziołowe kosmetyki

Post autor: później »

Ja Ci polecam też taki krem konopny - https://hermzlabs.pl/collections/frontp ... ykami-50ml od specjalistycznej marki. Generalnie czytałam, że kannabinoidy (CBD) mają silne właściwości przeciwutleniające, łagodzą swędzenia i stany zapalne skóry, pobudzają regenerację komórek, poprawiają elastyczność skóry itp. Warto skorzystać z takiego daru natury - także jak ma się np. AZS, łuszczycę, egzemę itp.
ODPOWIEDZ