Zabiegi na cellulit?

Jak dbasz o siebie? Jakich produktów używasz? Podziel się swoim doświadczeniem.
Awatar użytkownika
Wiara_69
Posty: 1
Rejestracja: 18 maja 2021, 19:25

Zabiegi na cellulit?

Post autor: Wiara_69 »

Jak sądzicie, jaki zabieg będzie najskuteczniejszy, jeśli chodzi o pozbycie się cellulitu? Planuję zapisać się na modelowanie sylwetki Bielsko-Biała i wydaje mi się, że to właśnie najrozsądniejszy wybór. Chyba że macie dla mnie jakieś inne propozycje? Każdą z nich wezmę pod uwagę!
żyrafa

Re: Zabiegi na cellulit?

Post autor: żyrafa »

Cellulit był moją zmorą odkąd pamiętam :oops: ćwiczyłam, starałam się jeść zdrowo, stosowałam różnego rodzaju kosmetyki i niestety nic pomagało. Kiedyś usłyszałam, że taka moja uroda, ale ja się nie poddałam i zdecydowałam się na zabieg scizer w klinice w Częstochowie https://bienkowscyclinic.pl/, po którym efekty były niesamowite :) jeden z lekarzy tam pracujących na konsultacji doradził mi, abym spróbowała i nie zawiodłam się :) wreszcie nie wstydzę się pokazać na plaży :)

paintball zasady gry
Mistery

Re: Zabiegi na cellulit?

Post autor: Mistery »

Zupełnie się na tym nie znam, ale dziś widziałam interesującą ofertę dla lekarzy szkoleń z medycyny estetycznej https://www.ollie.pl/ Szkoda, że kosmetyczki nie mogą takiego szkolenia zrobić, oferta jest skierowana wyłącznie do lekarzy. Choć z drugiej strony może to i lepiej. Odpowiedzialność powinna leżeć po stronie lekarza, kosmetyczka mogłaby tematu nie udźwignąć.
Awatar użytkownika
Dragon
Posty: 71
Rejestracja: 19 cze 2020, 12:48

Re: Zabiegi na cellulit?

Post autor: Dragon »

Sporo bardzo dobrych zabiegów kosmetycznych można wykonać również w salonie https://eve-kosmetyka.pl/ w Warszawie, więc jeśli któraś z was jest z okolic to polecam się tam wybrać. Na miejscu można liczyć na świetną atmosferę i profesjonalne podejście do tematu. aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
mariolaa

Re: Zabiegi na cellulit?

Post autor: mariolaa »

Sugeruję, że warto rozważyć skorzystanie z https://ionclinic.pl/ . Rozważam zapisanie się tam osobiście, gdyż z tego co słyszałam, oferowane tam zabiegi są na bardzo wysokim poziomie, dodatkowo też ceny nie są jakieś wysokie
ODPOWIEDZ