Strona 1 z 1

Testy na alergię Wrocław

: 02 wrz 2020, 0:52
autor: Marianna
Cześć wszystkim :) Potrzebuję zapisać się na testy alergologiczne, ale wolę zrobić je prywatnie, żeby nie czekać długo na termin. Gdzie we Wrocławiu polecacie się umówić? Znacie jakieś sprawdzone kliniki?

Re: Testy na alergię Wrocław

: 21 wrz 2020, 11:10
autor: petroniusz
Najlepiej w Centrum Medycznym Medix. Zawsze umawiali mnie naprawdę szybko. Poza tym ta klinika jest nowocześnie wyposażona pod względem aparatury medycznej i zapewniają pełną diagnostykę. Potrafią zająć się każdym pacjentem bez wyjątku ;)

Re: Testy na alergię Wrocław

: 17 mar 2021, 9:01
autor: Mirra
A czy pomagają Wam jakieś tabletki na alergię bez recepty? Jeśli tak, to jakie możecie polecić? Ja ostatnio widziałam całkiem spory wybór takich tabletek w aptece internetowej https://www.apteka-familia.pl/alergia.html. Które są Waszym zdaniem warte uwagi?

Re: Testy na alergię Wrocław

: 28 cze 2021, 22:45
autor: Sławek
Ja mogę Wam już teraz podpowiedzieć, że najlepiej byłoby postawić na jak najlepsze wsparcie dla Waszego zdrowia. Jeśli nie wiecie, w jaki sposób moglibyście już teraz ulżyć sobie w alergii, to koniecznie zajrzyjcie do https://ktomalek.pl/suplementy/alergia/cs-48/1 To może być dla Was idealnym wyborem, sami się przekonajcie!