Strona 1 z 1

Obudowa kominkowa

: 06 wrz 2020, 15:02
autor: Dzamila1972
Jaki jest waszym zdaniem najładniejszy kamień na obudowę kominkową. Mnie chyba najbardziej podoba się piaskowiec, a tak się składa, że mam w okolicy zakład kamieniarski piaskowce.com. Może o nim słyszeliście?

funkymedia opinie

Re: Obudowa kominkowa

: 17 wrz 2020, 2:29
autor: Andrzej-81
Słyszałem, a nawet zamawiałem u nich chodnikówkę na podjazd na podwórku. Solidny kamień, a nie jakieś tam odpady poprodukcyjne. Do tego ładnie się prezentuje i jest wytrzymały. Polecam każdemu, kto nie może się zdecydować.

Re: Obudowa kominkowa

: 23 wrz 2020, 16:15
autor: leszek
My zamontowaliśmy kominek z elementem ozdobnym z granitu. To znaczy nie my zamontowaliśmy tylko fachowcy z hajduka przyjechali i zamontowali. Bardzo precyzyjnie podeszli do sprawy. Dokładnie wszystko wymierzyli a sam projekt zrobili dokładnie tak jak sobie życzyliśmy. Fajne ich projekty można też znaleźć na https://hajduk.eu/

Re: Obudowa kominkowa

: 08 paź 2020, 14:06
autor: Wiązek
A my szukaliśmy takiej prostej obudowy, bez udziwnień, minimalistycznej i bardzo mi się podoba axel z tej strony https://wkladygrzewcze.pl/pl/c/Obudowy-kominkowe/467. Widzieliście podobne? Jesteście w stanie podrzucić cos podobnego chociaż dla porównania?

Re: Obudowa kominkowa

: 07 mar 2021, 15:20
autor: qubuś
Dzamila1972 pisze: ↑06 wrz 2020, 15:02 Jaki jest waszym zdaniem najładniejszy kamień na obudowę kominkową. Mnie chyba najbardziej podoba się piaskowiec, a tak się składa, że mam w okolicy zakład kamieniarski piaskowce.com. Może o nim słyszeliście?
Zobacz również tutaj https://remont.biz.pl/ogrzewanie/komine ... kominkiem/

Re: Obudowa kominkowa

: 02 cze 2021, 7:11
autor: Maryś
Zawsze chciałam mieć kominek ... i mam. Sercem konika jest jak wiadomo wkład kominkowy .Trzeba go dobrać pod względem mocy i designu. Jednak o jego ostatecznym wyglądzie zdecydują materiały jakich użyjemy do jego obłożenia.Można to zrobić na wiele sposobów jak dowiadujemy się z poradnika - https://www.unico-kominki.com/porady-i- ... c-kominek/ .Ostatecznie zwyciężyła tradycja i kominek obłożyliśmy w większości kamieniem przy niewielkim udziale drzewa dębowego.

Re: Obudowa kominkowa

: 02 lip 2021, 13:03
autor: pąnzo
Ja polecam kominek, który nawet najbardziej chłodne pomieszczenie ociepli, w kontekście wizerunkowym Polecam zerknąć na przeróżne inspiracje ze strony Kominki Nowoczesne

Sama skorzystałam z tej strony przed decyzją wyboru odpowiedniego kominka, a wy jak szukacie swojego ulubionego kominka?

Re: Obudowa kominkowa

: 02 sie 2021, 16:27
autor: Lucuś92
Z tego co widziałem to kominek można kupić od razu z obudową i w takim wypadku nie trzeba myśleć jak go obudować. Poza tym trzeba pomyśleć o odpowiednim systemie wentylacyjnym. Na stronie https://www.schiedel.com/pl/produkty/sy ... ntylacyjne znajdziecie informacje na ten temat.

Re: Obudowa kominkowa

: 23 sie 2021, 15:08
autor: małami
Lucuś92 pisze: ↑02 sie 2021, 16:27 Z tego co widziałem to kominek można kupić od razu z obudową i w takim wypadku nie trzeba myśleć jak go obudować. Poza tym trzeba pomyśleć o odpowiednim systemie wentylacyjnym. Na stronie https://www.schiedel.com/pl/produkty/sy ... ntylacyjne znajdziecie informacje na ten temat.
Mnie dzisiaj zachwycił Producent Kominków - Ignif swoją ofertą. Chyba z niej skorzystamy i zamówie kominek do naszego salonu. Odkąd pamiętam marzy mi się tradycyjny kominek dający mnóstwo ciepła. A wy jakie macie kominki?

Re: Obudowa kominkowa

: 01 paź 2021, 12:50
autor: Michał
Najlepsze produkty grzewcze oferuje firma https://www.kominki-ferretti.pl/ u nich w ofercie znajdziecie biokominki, piece na pellet czy na drewno, kominki elektryczne, nagrzewnice. Oni specjalizują się już od wielu lat w produktach do ogrzewania. Sprawdźcie bo tutaj na pewno znajdziecie idealny kominek.