Przydomowa oczyszczalnia Bio Hydro System

Rozmawiamy tu o wnętrzach, meblach, pielęgnacji roślin i ogrodu. Podpowiadamy jak szybko i skutecznie remontować, jak zadbać o kwiaty, gdzie zamawiać sprzęty do domu.
Awatar użytkownika
Godehard-98
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2020, 12:59

Przydomowa oczyszczalnia Bio Hydro System

Post autor: Godehard-98 »

Witajcie, szukam opinii na temat firmy Bio Hydro System. Jeśli ktoś z was korzystał z ich usług, to koniecznie podzielcie się doświadczeniami. Warto zlecać im budowę przydomowej oczyszczalni?
Awatar użytkownika
Narcyz85
Posty: 1
Rejestracja: 29 maja 2020, 1:47

Re: Przydomowa oczyszczalnia Bio Hydro System

Post autor: Narcyz85 »

Uważam, że jeśli zależy Ci na sprawnym i bezawaryjnym działaniu przydomowej oczyszczalni, to jej budowę powinieneś oddać w ręce specjalistów, a takimi właśnie są pracownicy Bio Hydro System. Sam się o tym przekonałem i mam pozytywną opinię na ich temat.
Jaśek

Re: Przydomowa oczyszczalnia Bio Hydro System

Post autor: Jaśek »

Zastanawialiście się jaki wpływ na przydomową oczyszczalnię ścieków ma zmiękczacz wody, regenerowany solanką?

W internecie jest bardzo dużo sprzecznych informacji, ciężko mi było stwierdzić jak to rzeczywiście jest. ALE!

Znalazłem niedawno film na youtube, który wlaśnie bardzo szczegółowo przedstawia ten temat, w oparciu o wiedzę producentów zmiękczaczy wody oraz oczyszczalni biologicznych :D

Baardzo polecam, duża dawka wiedzy - https://youtu.be/3a6d9V96yP0
Zośka

Re: Przydomowa oczyszczalnia Bio Hydro System

Post autor: Zośka »

Biologiczne preparaty do takich oczyszczali ścieków możecie znaleźć na https://biofos.pl/ te produkty zawierają pożyteczne mikroorganizmy, które działają kompleksowo wewnątrz domowego sytemu instalacji sanitarnej. Są sprawdzone i skuteczne. Firma ta to ekspert w kwestii nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań dla kanalizacji.
meggi

Re: Przydomowa oczyszczalnia Bio Hydro System

Post autor: meggi »

Hm... Powiem szczerze, że my akurat mieliśmy dużą zagwozdkę. Kanalizacja w naszej ulicy na chwilę obecną nie będzie zakładana, można się spodziewać za rok albo nawet 2 lata, dlatego musieliśmy kombinować w inną stronę. W grę wchodziło szambo, ale ja jestem przeciwniczką albo przydomowa oczyszczalnia ścieków. Wypadło na to drugie i jesteśmy zadowoleni. Mamy oczyszczalnię tunelową, która u nas pracuje jak należy. Odpowiedni wybór pod względem wielkości gospodarstwa domowego znaleźliśmy na https://ekodren.pl/k/przydomowe-oczyszc ... /tunelowe/ i bardzo polecam ten sklep.
majlove

Re: Przydomowa oczyszczalnia Bio Hydro System

Post autor: majlove »

A nie lepiej zlecic to profesjonalistom ktorzy sie na tym znaja i zapewnia odpowiednie przylacze? Moim zdaniem tu jest wiecej roboty niz tylko montaz oczyszczalni, w koncu cala kanalizacja musi byc odpowiednio podlaczona
burka

Re: Przydomowa oczyszczalnia Bio Hydro System

Post autor: burka »

Tez uwazam, ze przyłącza kanalizacji lipno najlepiej zlecic profesjonalej firmie z doswiadczeniem. Beda w stanie pomoc nie tylko z przylaczem wodno-kanalizacyjnym ale tez rozwiazaniami do odwodnienia terenu
Adrian54

Re: Przydomowa oczyszczalnia Bio Hydro System

Post autor: Adrian54 »

Jeżeli są tutaj osoby, które mają problem ze swoją instalacją sanitarną, to zdecydowanie mogę Wam polecić sprawdzić ofertę firmy Świat Instalacji, która specjalizuje się m.in. w naprawa kanalizacji bez kucia . Sam skorzystałem z ich usług i jestem bardzo zadowolony z wyboru.

okulary z filtrem do komputera
ODPOWIEDZ