Strona 1 z 1

Przydomowa oczyszczalnia Bio Hydro System

: 13 wrz 2020, 21:30
autor: Godehard-98
Witajcie, szukam opinii na temat firmy Bio Hydro System. Jeśli ktoś z was korzystał z ich usług, to koniecznie podzielcie się doświadczeniami. Warto zlecać im budowę przydomowej oczyszczalni?

Re: Przydomowa oczyszczalnia Bio Hydro System

: 26 wrz 2020, 12:15
autor: Narcyz85
Uważam, że jeśli zależy Ci na sprawnym i bezawaryjnym działaniu przydomowej oczyszczalni, to jej budowę powinieneś oddać w ręce specjalistów, a takimi właśnie są pracownicy Bio Hydro System. Sam się o tym przekonałem i mam pozytywną opinię na ich temat.

Re: Przydomowa oczyszczalnia Bio Hydro System

: 31 mar 2021, 10:52
autor: Jaśek
Zastanawialiście się jaki wpływ na przydomową oczyszczalnię ścieków ma zmiękczacz wody, regenerowany solanką?

W internecie jest bardzo dużo sprzecznych informacji, ciężko mi było stwierdzić jak to rzeczywiście jest. ALE!

Znalazłem niedawno film na youtube, który wlaśnie bardzo szczegółowo przedstawia ten temat, w oparciu o wiedzę producentów zmiękczaczy wody oraz oczyszczalni biologicznych :D

Baardzo polecam, duża dawka wiedzy - https://youtu.be/3a6d9V96yP0

Re: Przydomowa oczyszczalnia Bio Hydro System

: 02 cze 2021, 14:29
autor: Zośka
Biologiczne preparaty do takich oczyszczali ścieków możecie znaleźć na https://biofos.pl/ te produkty zawierają pożyteczne mikroorganizmy, które działają kompleksowo wewnątrz domowego sytemu instalacji sanitarnej. Są sprawdzone i skuteczne. Firma ta to ekspert w kwestii nowoczesnych i kompleksowych rozwiązań dla kanalizacji.

Re: Przydomowa oczyszczalnia Bio Hydro System

: 30 gru 2021, 14:50
autor: meggi
Hm... Powiem szczerze, że my akurat mieliśmy dużą zagwozdkę. Kanalizacja w naszej ulicy na chwilę obecną nie będzie zakładana, można się spodziewać za rok albo nawet 2 lata, dlatego musieliśmy kombinować w inną stronę. W grę wchodziło szambo, ale ja jestem przeciwniczką albo przydomowa oczyszczalnia ścieków. Wypadło na to drugie i jesteśmy zadowoleni. Mamy oczyszczalnię tunelową, która u nas pracuje jak należy. Odpowiedni wybór pod względem wielkości gospodarstwa domowego znaleźliśmy na https://ekodren.pl/k/przydomowe-oczyszc ... /tunelowe/ i bardzo polecam ten sklep.