Strona 1 z 1

Regeneracja trawnika

: 01 paź 2020, 7:37
autor: Lubislaw
Korzystaliście kiedykolwiek z usług firmy Renova? Trawnik w moim ogrodzie jest w opłakanym stanie, a słyszałem, że wspomniana firma specjalizuje się w jego regeneracji. Możecie ich polecić?

Re: Regeneracja trawnika

: 11 paź 2020, 20:03
autor: zefiryn
To się zgadza. Pracownicy firmy Renova znają się świetnie na regeneracji trawników, ale i na pielęgnacji całych ogrodów. Miałem przyjemność korzystać z ich usług i zdecydowanie polecam, jeśli zależy Ci na naprawdę ładnym i zadbanym ogrodzie.

Re: Regeneracja trawnika

: 21 paź 2020, 10:02
autor: Kaśka89
Trawnik ciągle trzeba regenerować aby wyglądał pięknie . Warto o tym czytać i radzić się w sieci aby wyglądał pięknie każdego dnia. Ja dużo ostatnio czytałam o tym na https://www.lovethegarden.com/pl-pl/artykuly/trawnik . Mają tam wiele ciekawych porad i wskazówek, bo jednak regeneracja trawnika musi być.

Re: Regeneracja trawnika

: 23 paź 2020, 13:36
autor: fóskars
Do trawnika polecam dobry aerator do trawnika firmy Fiskars https://zielonomi24.pl/Aerator-obrotowy-QuikFit-Fiskars Polepsza stan trawnika. :!:

Re: Regeneracja trawnika

: 09 lis 2020, 18:39
autor: andżejek
Końcówka zimy i początek wiosny (choć w dzisiejszych czasach przy tak ciepłych zimach to ma coraz mniejsze znaczenie) jest to okres kiedy planujemy wykonywać porządki w pobliżu domu, czy w przydomowym ogródku. Naturalnie, jak w dużej części domków jednorodzinnych w ich pobliżu znaleźć można powierzchnie które wymagają przeprowadzania okresowych prac konserwacyjnych. Jedną z takich prac, które należy wykonywać cyklicznie jest niewątpliwie mycie kostki brukowej. Jest to świetny zabieg, dzięki któremu nawierzchnia podjazdów, ścieżek czy alejek dostanie powiew świeżości i możliwość przedłużenia swojej dobrej kondycji, dzięki czemu unikniemy przeprowadzania potencjalnych kosztownych prac niezbędnych do odnowienia powierzchni i jej żywotności.

Re: Regeneracja trawnika

: 29 mar 2021, 18:56
autor: spekulant
Faktycznie kiedy chcemy mieć ładny trawnik to z całą pewnością musimy skupić się nad jego wyglądem. Ja także teraz mam zamiar realizować plan inteligentnego ogrodu i mam nadzieję, że uda mi się to. Po zapoznaniu się z akcesoriami w sklepie https://www.podlane.pl/inteligentny-ogrod-cat-217 także chcę wdrożyć automatyczny system nawadniania.