Strona 1 z 1

Bramy i ogrodzenia Robart

: 12 paź 2020, 11:31
autor: józefat_67
Witam wszystkich. Chciałbym się dowiedzieć, jakie macie opinie na temat firmy Robart z Zawiercia? Podzielcie się wrażeniami, jeśli mieliście okazję korzystać z ich usług. Zastanawiam się nad zleceniem im wykonania ogrodzenia na moją posesję. Chcę się zwyczajnie upewnić, że dadzą radę.

Re: Bramy i ogrodzenia Robart

: 22 paź 2020, 6:02
autor: Ariadna70
Ja jestem zdania, że wykonują fantastyczne ogrodzenia i balustrady. Dawno nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem ze strony wykonawców. Są solidni i stosunkowo niedrodzy, a nade wszystko cenią sobie zadowolenie klienta.

Re: Bramy i ogrodzenia Robart

: 07 lut 2021, 12:45
autor: ryś
Z tego co kojarzę jest to znana firma i ciesząca się dobrą opinią na śląsku, wiem ponieważ mam tam w okolicy rodzinę, sam mieszkam pod Krakowem i w temacie ogrodzeń od początku zaczęliśmy współprace z firma zajmującą się kompleksowym wykonawstwem, głównie interesowały mnie ogrodzenia systemowe tzn. montaż ogrodzeń panelowych na dużej działce wokół magazynu firmy. Do domu ta sama firma wykonywała mi ogrodzenie z siatki i murowane z pustaków wraz z metalowymi częściami ogrodzenia i bramą wjazdową rozsuwaną. Jak ktoś z okolicy Krakowa to może sobie sprawdzić ich ofertę na http://www.ogrodzenia-krakow.com/ , firma w kwestii ogrodzeń bardzo profesjonalna, z szeroka ofertą usług.

max system

Re: Bramy i ogrodzenia Robart

: 03 sie 2021, 20:24
autor: żakla
Ariadna70 pisze: ↑22 paź 2020, 6:02 Ja jestem zdania, że wykonują fantastyczne ogrodzenia i balustrady. Dawno nie spotkałam się z tak profesjonalnym podejściem ze strony wykonawców. Są solidni i stosunkowo niedrodzy, a nade wszystko cenią sobie zadowolenie klienta.
dobrze wiedzieć, sama niedługo będę się za ogrodzeniem rozglądać

Re: Bramy i ogrodzenia Robart

: 20 sie 2021, 19:21
autor: uzbekiś
Od dłuższego czasu szukasz odpowiedzi jak poradzić sobie z tym problemem ? Otóż mam dla Ciebie wspaniałą informację! Poświęciłem trochę swojego cennego czasu aby dowiedzieć się więcej na ten temat i o to są wyniki moich poszukiwań : http://www.dom-ster.pl/

Re: Bramy i ogrodzenia Robart

: 23 paź 2021, 16:40
autor: Mistery
Pamiętajcie aby zwracać uwagę na wózki przegubowe do bram, trzeba je koniecznie sprawdzić. Sam fakt, że brama jest ładna nie wystarczy. Powinna mieć jeszcze dobre wózki do bram, takie jak te https://www.prog-greg.pl/produkt/wozek- ... olkowy-sp/ i dopiero wtedy mamy pewność, że mamy dobry towar.

południe nieruchomości kraków

Re: Bramy i ogrodzenia Robart

: 27 mar 2022, 10:47
autor: Niemieszka
Wybór odpowiedniego ogrodzenia będzie zależał w dużej mierze od Waszych potrzeb. Jeżeli wolicie klasyczne rozwiązania i chcecie, żeby ogrodzenie wtopiło się w Waszą posesję i ogród, to polecam wybrać np. ogrodzenia gabionowe Gdynia https://wado.net.pl/ogrodzenia-gabionowe/gdynia/. Takie ogrodzenia gabionowe Gdynia są dobre przypadku, kiedy chcecie osiągnąć pełnię prywatności na posesji. Można je wypełnić kamieniami czy korą drzew, dzięki czemu są w stu procentach nieprzezierne. Takie ogrodzenia gabionowe w Gdyni może zaoferować firma WADO.

Re: Bramy i ogrodzenia Robart

: 26 lip 2023, 12:24
autor: pęciak
Ogrodzenia Polbram charakteryzują się dobrą jakością wykonania, co sprawia, że są one trwałe i wytrzymałe. Jestem zadowolony z zakupu. Zobacz, co mają w ofercie na: https://polbram.eu/