Strona 1 z 1

Kredyt na remont

: 09 paź 2020, 15:20
autor: sydonia74
Cześć. Zdecydowaliśmy się z mężem na wzięcie kredytu. Przyda nam się trochę gotówki na remont mieszkania. Myślimy, czy nie skorzystać z pomocy doradców z czasnakredyt.pl. Czy ktoś z was korzystał z ich usług? Polecacie?

Re: Kredyt na remont

: 20 paź 2020, 21:36
autor: brunhilda1965
Skontaktowałam się z nimi w sprawie ubezpieczenia do kredytu. Potrafili mi wszystko dokładnie wyjaśnić i odpowiedzieć na wszelkie moje pytania. Widać, że dobrze się na tym znają, dlatego nie mogę ich nie polecić :)

Re: Kredyt na remont

: 06 lis 2020, 18:43
autor: dłógdźada
Dom, mieszkanie. Czas upływa, a my zastanawiamy się czy i kiedy wykonać remont. Gdy już się zdecydujemy pojawia się wiele pytań. Z jaką firmą się skontaktować? Ile mnie to będzie właściwie kosztowało i czy nie dałoby się tego zrobić taniej? Czym się kierować wybierając wykonawcę? I może się zacząć... po wpisaniu słowo remont czy wykończenia wnętrz naszym oczom w wynikach wyszukiwania Google ukazują się miliony wyników wyszukiwania! Tak, nie setki, nie tysiące, a miliony. Każda strona ma nam coś do przekazania, każdy chce coś dodać od siebie. Wiele szczegółów oraz pytań co do wykonania oraz przebiegu prac pojawia się już w trakcie remontu. Przykładowo stosunkowo często pojawiającą się kwestią jest budżet założony na początku. Niestety zdarza się, że jest on niewystarczający. Potencjalne trudności czasem wynikają z niewiedzy wykonawcy i błędów co do szacunków kosztów materiałów potrzebnych do realizacji. Przykładowo np. gdy jest wykonywane malowanie to poprzez niewystarczające gruntowanie można niedoszacować ilość farby potrzebnej, ponieważ nasiąkliwość ściany jest większa. Warto wszelkie kwestie co do warunków wykonania prac ustalić na samym początku. Innym przykładem może być wizualizacja przestrzenna pokoi. Montaż płyt gipsowo kartonowych w praktyce może pokazać, że do wykonania jest więcej metrów kwadratowych powierzchni niż początkowo było to ustalone, w związku z czym cena również będzie wyższa. Są to rzeczy naprawdę dość elementarne, ale jednocześnie istotne dla udanej realizacji danego zlecenia i warto ustalić harmonogram działania i pracy już na początku.Przy okazji porządku wykonywania prac. Warto sprawdzić w jakim stanie jest powierzchnia w miejscu gdzie będzie wykonywany tynk, a następnie gładź. Zagwarantuje to prawidłową przyczepność, a w następstwie trwałość wykonanej pracy.

Re: Kredyt na remont

: 30 lis 2020, 17:16
autor: boku
Ja korzystałam tylko z doradztwa https://www.boldinvest.pl/ i bardzo sobie chwalę. Biuro mają w Warszawie, ale obsługują klientów z całej Polski dlatego jak potrzebujecie remont na dobrych warunkach to warto do nich się zgosić. Na stronie są dane kontaktowe

Re: Kredyt na remont

: 29 gru 2020, 22:22
autor: guerlainka
Po remoncie jeszcze wywóz gruzu jest bardzo ważny :D JA korzystam regularnie z http://tomgruz.pl Bardzo dobrym pomysłem okazało sie zatrudnienie profesjonalnej firmy świadczącej takie usługi.

Re: Kredyt na remont

: 30 gru 2020, 15:45
autor: Marcin Michałowski
Zakup mieszkania wiąże się nie tylko z kredytem na remont, ale także z kredytem hipotecznym, w którym pomocna jest firma url]https://zyciebezkredytu.pl/rozwod-a-kre ... y-we-frank[/url]. Przedstawiciele tej firmy, pomogli mi w dokumentach i przy uzyskaniu zaświadczenia o spłacie kredytu. Z racji tego, że nie miałem styczności z kredytem we frankach ich wiedza okazała się bardzo pomocna.