Strona 1 z 1

Materace piankowe

: 10 paź 2020, 2:34
autor: jowita
Cześć! Możecie podpowiedzieć mi, gdzie kupię dobrej jakości materac piankowy? Znacie jakieś polecane sklepy internetowe lub producentów? Podzielcie się ze mną namiarami :)

Re: Materace piankowe

: 17 paź 2020, 18:49
autor: Urban-95
Takie zwykłe piankowe materace kupisz u Alvare. To uznany producent oferujący naprawdę fajne jakościowo materace różnego rodzaju, nawet dla alergików czy osób walczących z bólem kręgosłupa. Przy okazji mają dobre ceny.

Re: Materace piankowe

: 25 paź 2020, 11:53
autor: spekulant
W sumie co by nie było to jak najbardziej sam wybór materaca jest niezwykle istotną kwestią. Ja mam u siebie od pewnego czasu materac od https://godre.pl/Materace-na-wymiar/Mat ... -do-spania i faktycznie jestem przekonany, że ten wybór był jak najbardziej właściwy.

Re: Materace piankowe

: 09 lis 2020, 10:08
autor: iwika
Warto też zwrócić uwagę na nakładki na materac. Są bardzo praktyczne. Wpływają pozytywnie na komfort snu. Ostatnio kupiłam nakładkę w tym sklepie https://mebleimaterace.pl/c/akcesoria-d ... a-materac/ Doskonale sprawdza się jako dodatkowa warstwa. Dobrze ją mieć również podczas wizyty gości, bardzo łatwo można ją uprać. Jestem bardzo zadowolona, to dobry produkt.