Strona 1 z 1

Opinia o firmie szkoleniabhp-online24.pl

: 17 lis 2020, 0:04
autor: Elora1987
Jako właścicielka firmy bardzo często jestem przerażona ilością kosztów, które muszę ponieść, aby prowadzić działalność zgodnie z prawem. Byłam przygotowana na to, że nastąpi dzień szkoleń bhp dużej części mojej załogi. Na szczęście znajomy polecił mi stronę szkoleniabhp-online24.pl. Znalazłam bardzo dobre pakiety szkoleń bhp online, bez obciążania mojego budżetu. Samo szkolenie było bardzo merytoryczne i przeprowadzone przez ekspertów, którzy byli w stanie odpowiedzieć na każde pytanie. Zdecydowanie na plus!

Re: Opinia o firmie szkoleniabhp-online24.pl

: 23 gru 2020, 17:57
autor: Mielka
A i tu może sklep https://meridus.pl i ich oferta was zainteresuje? Jeżeli chodzi o regulacje bhp, to także ubrania robocze, buty, kaski, google ochronne was zainteresują. Tu będziecie mogli kupić takie rzeczy w bardzo dobrej cenie.

Re: Opinia o firmie szkoleniabhp-online24.pl

: 28 gru 2020, 15:40
autor: alleń
Moim zdaniem jest bardzo dużo firm na rynku, a bardzo ciężko trafić na profesjonalistów. U nas sprawdza się https://www.tbf.pl/ - obsługa bhp w ich wykonaniu to pełen profesjonalizm.

Re: Opinia o firmie szkoleniabhp-online24.pl

: 24 wrz 2021, 20:11
autor: Romuś
Niestety ja nie mogę się na ich temat wypowiedzieć, gdyż tak naprawdę nigdy nie miałem nic wspólnego z tą firmą. Jednak co by nie mówić to same przepisy BHP warto jest znać. Zdecydowanie polecam przeczytanie wpisu https://znaki-bhp.pl/znaki-ewakuacyjne-i-ich-znaczenie gdyż poznanie oznaczeń ewakuacyjnych może nam kiedyś uratować zdrowie i życie.