Strona 1 z 1

prowadzenie firmy

: 30 sty 2023, 15:35
autor: prot70
Kiedy w zeszłym roku postanowiłam, że pójdę za marzeniami i otworzę swoją własną firmę, wiele osób mi to odradzało, mówiąc - a właściwie próbując mnie zniechęcić słowami, że to nie jest najlepszy moment, że czasy są trudne itp. wiadomo, że nie zawsze jest kolorowo, ale postarałam się o to, żeby zabezpieczyć się jak tylko się da. Między innymi korzystam z takiej opcji jak usługi faktoringowe

Re: prowadzenie firmy

: 08 lut 2023, 10:37
autor: Weronika1975
Chciałabym otworzyć lokal gastronomiczny, jednak nie wiem jak sie do tego zabrac, moze macie jakies doswiadczenia? znalazlam ciekawy artykul https://moja-gastronomia.com/jak-otworz ... edow-cz-1/ macie inne wskazowki?

Re: prowadzenie firmy

: 01 mar 2023, 19:28
autor: vinna
A kojarzycie firmę https://cws.com.pl/k,264,krajalnice.html ? Pytam, ponieważ ja właśnie tam znalazłam do mojego lokalu praktyczne wyposażenie i planuję tam właśnie dokonać zakupu. Wydaje mi się, że będzie to dobra decyzja, bo ich produkty są dobrej jakości. Dwa, cena jest naprawdę ok.

Re: prowadzenie firmy

: 23 maja 2023, 0:07
autor: andzelka
Podrzucam Wam link do tego artykułu https://noweinfo.pl/w-jaki-sposob-buduj ... -do-firmy/ , poczytajcie tam na temat budowania zaufania klientów do firmy. Aktualnie na rynku pojawia sie bardzo dużo firm, więc trzeba się wyróżnić i sprawić, że klienci wybiorą Waszą firmę i w dodatku przy niej pozostaną.