Strona 1 z 1

Basen w ogrodzie

: 11 sty 2021, 14:49
autor: laryśka
Hej! Macie baseny w swoich ogrodach? Jeśli tak to jakie i dlaczego? Mnie po głowie chodzi duży basen, na stałe wbudowane w ziemię. Słyszałam, że w tym przypadku warto a wręcz trzeba postawić też na zadaszenie basenu producent To prawda? Dajcie znac.

Re: Basen w ogrodzie

: 23 sty 2021, 0:12
autor: admirał
My mamy nieduży basenik dmuchany. Zdecydowaliśmy się na taki ze względu na dzieci. Latem stoi w ogrodzie wypełniony wodą a po sezonie w domu i są w nim piłeczki. Mega frajda dla najmłodszych na każdą porę roku. W ofercie https://basenyogrodowe.pl/25-baseny-caloroczne natrafiliśmy z żoną na taki basen w dobrej cenie. Jest bezpieczny nawet dla maluchów, radości sprawia mnóstwo, więc zakup oceniam jako bardzo udany. W przyszłości (dzieciaki rosną) pewnie zainwestujemy w basen stelażowy.

Re: Basen w ogrodzie

: 01 lut 2021, 12:19
autor: jesień
No tak, basen szczególnie teraz w ciepłe lato przyda się jak ulał! Jak szukasz sprawdzonego producenta to odsyłam was do http://wood-pool.pl/ , sprawne działanie, szybki transport i kompleksowy montaż. Ja jestem na TAK, szczególnie, że żadnych wakacji nie planujemy, basen bedzie pasował idealnie.

Re: Basen w ogrodzie

: 27 lut 2021, 1:57
autor: Adriańna
W zeszłym roku popsuł nam się basen na ogrodzie. Dlatego też zaczęłam już szukać basenu za wczasu. Ostatecznie kupiłam okrągły basen stelażowy z drabinką ze strony https://dollo.pl/turystyka_i_ogrod/base ... azowe.html W zestawie z basenem były wszystkie potrzebne akcesoria.

Re: Basen w ogrodzie

: 07 mar 2021, 15:54
autor: Zuzuś
laryśka pisze: ↑11 sty 2021, 14:49 Hej! Macie baseny w swoich ogrodach? Jeśli tak to jakie i dlaczego? Mnie po głowie chodzi duży basen, na stałe wbudowane w ziemię. Słyszałam, że w tym przypadku warto a wręcz trzeba postawić też na zadaszenie basenu producent To prawda? Dajcie znac.
Tutaj znajdziesz system izolacji takiego basenu https://remont.biz.pl/weber/hydroizolac ... r-seal-2k/

Re: Basen w ogrodzie

: 16 kwie 2021, 12:40
autor: ariana
Uważam, że basen też jest świetnym elementem wyposażenia każdego ogrodu. Całe życie marzyłam o tym, aby mieć swój basen w ogródku. Chyba najwyższy czas zamówić basen rozporowy: https://www.dobrebaseny.pl/Baseny-rozpo ... INTEX-c278 . Myślę, że to idealne rozwiązanie na lato.

Re: Basen w ogrodzie

: 29 kwie 2021, 18:42
autor: ogród
Na pewno będziecie potrzebowali specjalistycznego sprzętu, który pozwoli wam na to, żeby wasz basen i inne elementy jak najdłużej wam służyły. Dlatego uważam, że taka pompy do odwodnień to dla was coś odpowiedniego. Mogę jedynie poradzić, że firma Watermark ma je w dobrej cenie, to w razie czego, tam sobie zerknijcie.

Re: Basen w ogrodzie

: 24 maja 2021, 14:43
autor: trąk
Nadchodzi lato - idealny czas aby w tym momencie pomyśleć nad budową lub zabudową basenu jeśli już takowy masz na swojej posesji. Zadaszenie basenu daje wiele możliwości - nie tylko jest to forma zabezpieczenia ale i także pieknie się to prezentuje - sprawdź przykładowe realizacje, projekty oraz ofertę na stronie https://www.bartmetaco.pl/zadaszenie-ba ... rszawa.php

Re: Basen w ogrodzie

: 29 maja 2021, 20:05
autor: Foreń
jak macie problem z wilgocią i wodą przy fundamentach budynku to zadbajcie o taką hydroizolację, jak Icopal System Bezpieczny Fundament Icopal który jako jedyny w Polsce uzyskał Rekomendację Techniczną Instytutu Techniki Budowlanej w Warszawie, jednoczesnie licząc również aż na 45 lat gwarancji!