Strona 1 z 1

Kursy makijażu permanentnego w Warszawie

: 30 cze 2019, 10:43
autor: Santor121
Polecam kursy makijażu permanentnego Newlooks https://www.permanentny.com/kurs-makijazu-permanentnego. Salon zlokalizowany jest w centrum Warszawy, w zależności od oferty, kurs przygotowuje do wykonania makijażu stałego brwi, ust, oczu i ogólnych spraw związanych z makijażem. Podczas szkolenia wykonujesz bardzo dużą ilość godzin zajęć praktycznych na modelkach pod okiem doświadczonych nauczycielek.
Pozdrawiam.

Re: Kursy makijażu permanentnego w Warszawie

: 23 paź 2019, 12:37
autor: Kornelia
Kursy makijażu permanentnego są horrendalnie drogie, a do tego należy doliczyć koszty związane z zakupem profesjonalnych produktów. Myślę, że lepszym rozwiązaniem jest wykonywanie makijażu w salonie. Ostatnio miałam niemiłe doświadczenie z makijażem i szukam nowego salonu. Potrzebuję opinii na temat https://www.bodybar.com.pl/ . Czy któraś z Was korzysta z ich usług?

Re: Kursy makijażu permanentnego w Warszawie

: 31 paź 2019, 20:22
autor: Mirra
A skoro już mowa o rożnych kursach, to czy kojarzcie może taką firmę szkoleniową jak Kar Group? Z tego, co widziałam na stronie http://kar-group.elk.pl/ to ma ona do zaoferowania mnóstwo różnych kursów z najróżniejszych branż. Tak, aby każdy miał szansę wybrać kurs odpowiedni da siebie. Moim zdaniem warto zatroszczyć się o własny rozwój i zapisać się na któryś z oferowanych przez tą firmę kursów.

Re: Kursy makijażu permanentnego w Warszawie

: 19 lis 2019, 17:40
autor: Belinda33
Fajnie tak się szkolić, podnosić swoje kwalifikacje. A jak tak już mówimy o takich kosmetycznych sprawach, takich medycyny estetycznej, powiekszałyście sobie usta? Ja jestem po takim powiększaniu a dokładniej kwasem HA Restylane Kysse. Fajny naturalny efekt, bez grudek i innych niefajnych rzeczy.