Strona 1 z 1

Psycholog a psychiatra

: 07 kwie 2021, 1:41
autor: stella_85
Witajcie forumowicze. Jeszcze nigdy nie byłam w żadnej poradni zdrowia psychicznego, ale nadszedł ten moment, kiedy planuję się tam wybrać. Mam tylko z problem ze zdecydowaniem się na konkretnego specjalistę. Jak myślicie, psychiatra czy psycholog? Nie mam doświadczenia, więc może wy będziecie w stanie mi podpowiedzieć, co powinnam zrobić?

Re: Psycholog a psychiatra

: 26 kwie 2021, 4:21
autor: Oleńczuk
Ale przecież jeśli nie wiecie tego, to po prostu postawcie na jak najlepszą terapię. Osobiście polecam Wam zajrzeć do https://psychomedic.online/ i umówić się do Psychomedic.Online. Oni na pewno odpowiednio się Wami zajmą i pomogą Wam przepracować Wasze problemy.

Re: Psycholog a psychiatra

: 09 wrz 2021, 10:45
autor: Rafał88
stella_85 pisze: ↑07 kwie 2021, 1:41 Witajcie forumowicze. Jeszcze nigdy nie byłam w żadnej poradni zdrowia psychicznego, ale nadszedł ten moment, kiedy planuję się tam wybrać. Mam tylko z problem ze zdecydowaniem się na konkretnego specjalistę. Jak myślicie, psychiatra czy psycholog? Nie mam doświadczenia, więc może wy będziecie w stanie mi podpowiedzieć, co powinnam zrobić?
Mi bardzo pomógł się pozbierać psycholog online, którego znalazłam na stronie Wetalk, polecam skorzystać z tej platformy do kontaktu internetowego z najlepszymi ekspertami.