Strona 1 z 1

szybki kredyt

: 30 kwie 2021, 22:21
autor: Mróz
Drodzy forumowicze, bardzo potrzebuję szybkiej pożyczki. Nie, nie chcę pożyczać od Was, bez stresu ;) Ale może możecie polecić jakąś firmę, w której warto wziąć taki szybki kredyt? Zależy mi na czasie, ale też chciałbym żeby to było coś sensownego a nie pierwsza lepsza firma krzak. Polecicie coś?

Re: szybki kredyt

: 18 maja 2021, 16:59
autor: Żaklina
Uzyskanie kredytu hipotecznego czy innego to nie łatwa sprawa. Umówcie się z Doradca Kredytowy a zaoszczędzicie czas a może nawet pieniądze. Dzięki niemu wybierzecie najlepszą ofertę. Sprawdźcie na stronę bo tam są informacje i kontakt do ekspertów. Polecam skorzystać z takiej usługi.

Re: szybki kredyt

: 20 maja 2021, 0:00
autor: oewonga_pożyczki
Cześć,
jestem Tomek, pracuję w Wonga. Jeśli interesuje Cię pożyczka w firmie, która działa w sposób odpowiedzialny, to chciałbym Ci przedstawić naszą nową ofertę. Teraz, jako nowy klient, biorąc u nas pożyczkę do 1000 zł na 30 dni, nic za nią nie zapłacisz. Jej koszt wynosi 0 zł. Stali klienci mogą pożyczyć do 3000 zł na 30 dni – koszt pożyczki mogą zobaczyć po zalogowaniu się na swoje konto. Jeśli jednak chcesz rozłożyć spłatę swojego zobowiązania na raty, to w Wonga możesz pożyczyć do 20 000 zł nawet na 48 miesięcy. Dla nowych klientów przygotowaliśmy promocję pożyczki ratalnej, w której RRSO wynosi jedynie 19,9% (regulamin: https://www.wonga.pl/regulamin-rrso).
Należy pamiętać, że przyznajemy pożyczki w wyniku pozytywnej decyzji kredytowej na podstawie wniosku, który należy złożyć na wonga.com bądź telefoniczne, kontaktując się z naszą infolinią. Więcej informacji znajdziesz na naszej stronie internetowej.
Zapraszam do kontaktu z naszą infolinią pod numerem 22 388 88 88* oraz 660 168 100 lub poprzez chat na https://www.wonga.pl/live_chat. Możesz również zamówić rozmowę na naszej stronie internetowej.
W razie pytań jestem do dyspozycji
Tomek | Ekspert wonga.com
* Koszt połączenia zgodny z taryfą opłat operatora

n to mm

Re: szybki kredyt

: 11 lut 2023, 0:53
autor: wewi9333
Najszybciej to chyba skorzystać sobie z pożyczek internetowych i mogę podpowiedzieć, że te najlepsze znajdziesz sobie w ofercie https://wygodnepozyczki.pl/pozyczka-pod-weksel . Sprawdź, co polecają i jakie są możliwości, a na pewno bez żadnego problemu skorzystacie.

Re: szybki kredyt

: 11 lut 2023, 1:02
autor: jui0333
Teraz pieniądze dostajemy w kilka minut, a jedyny dokument, jaki jest potrzebny to dowód. Jeśli chcecie sprawdzić, w jaki sposób z konkretnych opcji korzystać, to zerknijcie na stronę https://monebay.pl/pozyczka-na-dowod . Tam możecie wybrać dla siebie pożyczkę.

Re: szybki kredyt

: 29 paź 2023, 1:03
autor: Olciak852
Obecnie mamy mnóstwo sposobów na wzięcie pożyczki. Możliwości jest wiele, ofert też dlatego tak trudno zdecydować się na konkretną. Pod adresem: https://concash.pl/artykul/pozyczki-prywatne-wroclaw jest artykuł mówiący o pożyczkach prywatnych, które moim zdaniem też są ciekawym rozwiązaniem, a Wy co myślicie?

Re: szybki kredyt

: 24 lis 2023, 11:50
autor: Goliat
Dla wielu osób zadłużonych, wakacje kredytowe mogą stanowić formę ulgi finansowej. Więcej na ten temat można przeczytać pod adresem https://jaw.pl/2023/11/czym-sa-wakacje- ... korzystac/ i to rozwiązanie umożliwia tymczasowe zawieszenie spłaty kredytu, co może być szczególnie pomocne w czasie finansowych trudności. Ważne jest jednak, aby każdy kredytobiorca zapoznał się z warunkami oferowanymi przez swoj bank.