Strona 1 z 1

W jakiej restauracji przyjęcie

: 03 wrz 2021, 20:30
autor: farida_79
Gdybyście mieli wybrać, to jaka restauracja na przyjęcia Łódź byłaby miejscem waszej zabawy? Wydaje mi się, że możliwości jest mnóstwo, więc nie ma problemu, żeby znaleźć ofertę dopasowaną do swoich oczekiwań. Też tak się wam wydaje? Podawajcie swoje typy, chętnie poprzeglądam oferty :P

Re: W jakiej restauracji przyjęcie

: 16 wrz 2021, 22:06
autor: Tęcza
Jeśli chodzi o moje doświadczenia z restauracjami, to musiałem sprawdzić restaurację Wieniawa, którą polecali mi wszyscy znajomi. Muszę przyznać, że udało mi się ostatnio pojechać do Warszawy i spróbować dań kuchni polskiej w tej restauracji. Muszę przyznać, że mają naprawdę wyjątkowe dania, których warto spróbować.

Re: W jakiej restauracji przyjęcie

: 27 wrz 2021, 19:22
autor: bezuś
Wszystko zależy od tego czego tak konkretnie poszukujemy. Bo na przykład jakiś czas temu miałam okazję być w Restauracji Akademia w Warszawie. jest to bardzo wyjątkowe miejsce w którym to zjemy dania kuchni regionalnej. Akademia to miejsce idealne na spotkania w rodzinnym gronie jak i romantyczne kolacje w intymnej atmosferze. Także jak już to ja bym tam urządziła takie małe przyjęcie.

Re: W jakiej restauracji przyjęcie

: 28 mar 2022, 14:06
autor: Sławomira-71
Zawsze interesują mnie opinie innych dotyczące restauracji, kawiarni czy cukierni. Sprawdzam te opinie zanim pójdę do lokalu. Ostatnio na portalu: https://ziemia-rzeszowska.pl/ czytałam fajne zestawienie najlepszych restauracji w Rzeszowie. Bardzo fajnie było to przygotowane. Szczerze polecam zapoznać się z nim. Znalazły się w nim moje ulubione miejsca :)