Strona 1 z 1

Choinka na święta 2019

: 02 paź 2019, 10:21
autor: alla
Jeśli będziecie szukąc drzewka na święta, to odsyłam na stronę plantatora https://www.choinki.pl/ , który ma ogromną ofertę żywych choinek typu jodła kaukaska, świerk pospolity, świerk kłujący (srebrny) o wysokości od 100 cm do 350 cm. Każdy znajdzie drzewko dla siebie :) Ewentualnie można się zdecydować na choinkę w doniczce albo z pełnym systemem korzeniowym. Ja akurat jestem miłośniczką żywych drzewek więc dla mnie opcja idealna :D A dla Was?

Re: Choinka na święta 2019

: 15 paź 2019, 21:17
autor: lemonka
Mnie się podobają takie choinki na pniu :) Kupiłam taką w tamtym roku i w tym też na pewno nam posłuży :) ale taką choinkę trzeba tez przecież odpowiednio ozdobić :) Mnóstwo ciekawych dekoracji znajdziecie w ofercie sklepu Euro Firany http://eurofirany.com.pl . Ja kupuję u nich od dawna, super jakość, duży wybór, dobre ceny.

Re: Choinka na święta 2019

: 31 paź 2019, 20:39
autor: Mirra
Ja ostatnio bardzo ładne, sztuczne choinki na święta 2019 widziałam w sklepie internetowym https://happenings.pl/. Polecam się tam w wolnej chwili rozejrzeć, tym bardziej, że ceny wcale nie są wygórowane ;) Jestem przekonana, że uda Wam się tam kupić Wasze wymarzone drzewko.

Re: Choinka na święta 2019

: 16 lis 2019, 11:09
autor: Bercia
Już nie mogę się doczekać pachnącej i bogatej w ozdoby prawdziwej choinki, którą w tym roku będziemy mieć na święta. W ogóle lubię ten czas, a szczególnie moment rozpakowywania prezentów. Wiecie, że szykuję jeszcze specjalne upominki dla bliskich w postaci filmów z Mikołajem? Ale będą zaskoczeni, gdy usłyszą, jak wypowiada ich imiona i składa życzenia :) Znalazłam taką właśnie możliwość na tej stronie www.listymikolaja.p .

Re: Choinka na święta 2019

: 12 gru 2019, 18:17
autor: tencza
Jeśli choinka, to tylko żywa! Naprawdę ciężko poczuć klimat świąt, jeśli w domu nie pachnie wypiekami i barszczem, a w kącie stoi sztuczna choinka. To nie to samo! Zróbcie dobry uczynek i kupcie choinkę tutaj : https://choinki.ranozebrano.pl/ dzięki temu, jakaś potrzebująca osoba, dostanie od was piękne drzewko.

Re: Choinka na święta 2019

: 18 gru 2019, 10:41
autor: hantla
U mnie w domu dzień przez świętami będzie choinka. Wtedy zajmę się jej ubieraniem, strojeniem itp. Mam już całe szczęście te wszystkie elementy dekoracyjne z https://godanparty.pl/ . W tym roki zaszaleję i będzie sporo serpentyn, wstążek i kilka małych baloników