Strona 1 z 1

Zlewozmywak granitowy

: 27 lut 2020, 22:23
autor: Karis
Jeśli chodzi o wybór dobrej jakości zlewozmywaka to zwróćcie uwagę na https://taniezlewozmywaki.pl/ gdzie znajdziecie mnóstwo modeli. My do naszej kuchni wybraliśmy granitowy narożny KATANIA Szary. Polecam sprawdzić również ze względu na ceny oraz wsparcie ze strony samej obsługi klienta!

Re: Zlewozmywak granitowy

: 01 cze 2020, 1:47
autor: teta
Tutaj https://www.completo.pl/pol_m_Kuchnia_Z ... ricerange= jest namiar na sklep, gdzie obecnie jest wiele obniżek. W ofercie znajdziecie zlewozmywaki jedno i dwukomorowe. Są tam tradycyjne zlewy, narożne i okrągłe. Wybór jest naprawdę spory. Poza tym mają tam również ciekawe i praktyczne akcesoria.

Re: Zlewozmywak granitowy

: 26 cze 2020, 11:26
autor: Lara72
Gdy interesuje Cię właśnie ów problem to pamiętaj, że znam miejsce, gdzie możesz odczytać o wiele więcej bardzo dobrych informacji na owy temat. Rekomenduję jak tylko znajdziesz czas ponieważ faktycznie warto według mojej oceny - http://abckuchni.com.pl .

Re: Zlewozmywak granitowy

: 25 paź 2021, 15:24
autor: Mirra
Moim zdaniem takie zlewozmywaki granitowe to najlepszy wybór do kuchni, ponieważ są one trwałe i wytrzymałe, a przy tym dobrze wyglądają. Widziałam na stronie internetowej https://brenor.pl/pl/110-zlewozmywaki-narozne, że na przykład firma Brenor oferuje nawet takie zlewozmywaki narożne, więc na pewno do każdej kuchni uda się coś dopasować ;)