Strona 1 z 1

Lakierowane meble Warszawa

: 11 lip 2020, 2:27
autor: Maja1964
Cześć wszystkim. W jakim salonie meblowym w Warszawie dostanę lakierowane meble? Przejeździłam już chyba pół miasta, ale nie udało mi się nic ciekawego znaleźć, więc liczę na waszą pomoc.

Re: Lakierowane meble Warszawa

: 16 lip 2020, 9:58
autor: Floriana90
Też dość długo szukałam, ale w końcu zdecydowałam się zamówić meble od fcts.pl. Robią je na wymiar i zgodnie z życzeniem klienta. Nie zapłaciłam dużo, a mam wrażenie, że te mebelki posłużą mi na naprawdę długo.

UWAGA! nie płaci za usługi SEO - sprawdź w BIG .

Re: Lakierowane meble Warszawa

: 26 lip 2020, 18:36
autor: Blanco
Współczesne meble robione na połysk prezentują się świetnie, ale po co po salonach za nimi jeździć skoro bez względu na lokalizację można je zamówić prosto od producenta przez Internet. Ja np. bardzo elegancką komodę lakierowaną znalazłem w ofercie https://sklep.akord.net.pl/ . Miała stanąć w przedpokoju ale uznałem finalnie, że będzie idealna do pokoju dziennego i tam znalazła właśnie swoje miejsce. Bardzo fajnie podkreśla wystrój wnętrza i swobodnie pomieściła wszystkie drobiazgi, które wcześniej w organizerach "mieszkały".

Re: Lakierowane meble Warszawa

: 28 wrz 2020, 3:33
autor: maryśka
A do jakiego wnętrza szukacie mebli? Bo w sumie od tego należałoby zadać pytanie... Jak szukacie czegoś interesującego i solidnego do pokoju dzieci to warto zdecydowanie odwiedzić sobie sklepi Pinio http://www.pinio.com.pl/oferta/dla-star ... starszaka/ . Tam zawsze się znajdzie coś, co będzie praktyczne, bezpieczne i jednocześnie będzie zdobić pokój.